Nevşehir Harita Mühendislik

imar

İmar Barışı Haziran 2019

Yapı Kayıt Belgesi için başvuru süreci 15 Haziran 2019'a kadar yeniden uzatıldı. Şuana kadar imar barışı başvuru sayısı 9,5 milyona yaklaştı.

imar

İmar Barışı Süresi Uzatıldı

Yapı Kayıt Belgesi için 8 Haziran'da başlayan başvuru süreci 31 Aralık 2018'e kadar uzatıldı. Şuana kadar imar barışı başvuru sayısı 8,5 milyona yaklaştı.

imar

İmar Barışı Son Gün

İmar barışında başvurular ekim ayı sonu gibi bitiyor. 8 Haziranda başlayan süreç sona yaklaşıyor. Diğer yandan sürenin uzatılması da gündeme gelebilir.

imar

İmar Barışı Resmen Başladı

İmara aykırı, ruhsatsız veya ruhsat eklerine aykırı yapılar kayıt altına alınarak yasallık kazandırılıyor. 8 Haziran'da başlayan başvurular, 31 Ekim'e kadar devam edecek.

haritacılık

Haritacılık Hizmetlerimiz

İfraz, İmar Uygulamaları, Yola terk, Yoldan İhdas, Yapı aplikasyonu, Konum Belirleme, Halihazır Harita Yapımı vs. Hizmetlerimiz menu adımından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

harita
Harita Ofisimiz Konumu

Harita büromuz Nevşehir Merkez'de Nissara Alışveriş Merkezi hızasında Belediye karşısında yer almaktadır. Nevşehir Sürücü Kursu Pamukçu İş Merkezi Kat:4

nevsehir
Nevşehir Harita Mühendislik

Nevşehir Harita Mühendislik adıyla Harita firmamız 2018 Ocak ayı içerisinde tescil belgesini almıştır. Nevşehir'de harita ofisi olarak faaliyetine başlamıştır.